משתמש:
סיסמא:
קצת על הכותב
xxx
תאריך לידה
04/05/1980
קבוצה
מרכז קהילתי גולן קצרין
תפקיד
בלם אחורי
+ לפרופיל המלא

נוער - ליגת העל: הפועל פ"ת מאיצה הכנות לעונה הבאה

מתוך: הבלוג של וולה
על ידי: roman
פורסם ב: 24/06/2017 20:22:05

מאת: אבי דולמן - באדיבות אתר מח' הנוער הפועל פ"ת


תחילת יולי יפתח נוער נחום סטלמך את הכנותיו לקראת עונת 2017/18, שאותה תעביר בליגת העל לנוער. הכנות הקבוצה ממשיכות לקראת העונה שבפתח, כשהיום נקבע מיקומו של מחנה האימונים בחו"ל ומונה עוזר מאמן לקבוצה. 

קבוצת הנוער תצא למחנה אימונים בבולגריה בשבוע האחרון של אוגוסט בעיר Pravets כחמישים ק"מ מהבירה סופיה. הקבוצה תשהה באתר הריזורט המקומי הסמוך למתחם הספורט בו תתאמן הקבוצה. לרשות השחקנים יעמדו באתר ובמתחם הספורט מתקנים חדישים מהשורה הראשונה, כולל מגרשים מקורים, ברכת שחיה, חדר כושר משוכלל ועוד. 

אתר מחנה האימונים של הנוער


כמו כן, מונה היום שרון צופין לעוזרו של אלי חייט בקבוצת הנוער. צופין, 47, שיחק רב הקריירה שלו במדי  היריבה העירונית והיה שותף למשחקי דרבי רבים, כזכור לאוהדי הפועל. שרון צופין אימן ילדים ונערים במכבי פ"ת, הפועל כפ"ס, עירוני מודיעין ובעיקר בהפועל הוד השרון, שם אימן קבוצות ילדים, נערים ונוער. 

עם הצטרפותו לקבוצה אמר שרון צופין: "אני שמח מאד להצטרף לאגודה. למרות שגדלתי מעבר לכביש, אני  לא רואה במעבר דבר חריג וזה מתקבל אצלי בטבעיות. שמח לחבור לצוות שאת חלקו אני מכיר ויודע שמדובר בבחורים מצוינים ולא רק מקצועית. אני מקווה לתרום לקבוצת הנוער מהידע והניסיון שלי," הוסיף צופין, "ולסייע לאלי לצלוח עונה מאתגרת. מקווה שלא יתייגו אותי כאיש או סמל של מכבי, אני היום במקום אחר לגמרי. אני מודה לפרדי, רפי ואלי על האמון". 


גם בחטיבה הצעירה ישנה התקדמות, כאשר לצד המנהל המקצועי של החטיבה רפי יצחקי, אמורים לסכם בקרוב כל מאמני הקבוצות הצעירות


  תגובות אחרונות


החברים של roman
לרשימת החברים המלאה
הודעות אחרונות בפורום
כניסה לפורום


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל