משתמש:
סיסמא:
קצת על הכותב
xxx
תאריך לידה
04/05/1980
קבוצה
מרכז קהילתי גולן קצרין
תפקיד
בלם אחורי
+ לפרופיל המלא

נוער - ליגת העל: הפועל פ"ת פתחה באימונים

מתוך: הבלוג של וולה
על ידי: roman
פורסם ב: 04/07/2017 19:21:29

מאת: אבי דולמן - באדיבות אתר מח' הנוער הפועל פ"ת


בשעה טובה פתח היום נוער נחום סטלמך את הכנותיו לקראת העונה החדשה שבפתח. כ-30 שחקנים, חלקם וותיקים, חלקם מעולי נערים א' ומספר נבחנים ומועמדים החלו באימונים לקראת העונה המאתגרת בליגת העל. 


אימון הבכורה נפתח באסיפה קצרה, שבה הוצג הצוות המקצועי והניהולי של המחלקה. פרדי דוד, המנהל המקצועי של מח' הנוער פתח ואמר כי הוא בטוח שהמחלקה גייסה את הצוות המקצועי מהטובים והמנוסים ביותר בליגה. אלי חייט, מאמן הקבוצה הדגיש בדבריו כי יותר מכל דבר, הוא מעריך בשחקן כדורגל את ההשקעה וכוח הרצון. פרדי דוד, שרון צופין ואלי חייט בוחנים את השחקנים באימון הבכורה (צילום: חיים לוי)


כמו כן נכחו שרון צופין עוזר המאמן, רפי כהן, מאמן השוערים הוותיק, מנהלי הקבוצה דוד סברו וחיים לוי וכן מאמן הבניה הגופנית החדש - אלמוג נמשיץ שהוציא את הבחורים מיד לאימון כושר ראשון. 

בשבועות הקרובים ימשיך אלי חייט לבחון את הסגל העומד לרשותו, לבחון שחקנים נבחנים ולגייס מס' שחקנים שיחזקו את הקבוצה. כמו כן בוחן הצוות המקצועי מספר שחקנים זרים שאחד מהם עשוי בקרוב להגיע ארצה. 


מלבד בניית הסגל, תכנית האימונים תכלול בניה הדרגתית וחזרה לכושר וכן הכנות למחנה האימונים בבולגריה בסוף אוגוסט. מחזור המשחקים הראשון של העונה בליגת העל לנוער יתקיים בשבת, 9.9. 

השבוע החלו באימוניהם גם קבוצות נערים א' ד"ר בכר ונערים ב' עמנואל אופיר. 


  תגובות אחרונות


החברים של roman
לרשימת החברים המלאה
הודעות אחרונות בפורום
כניסה לפורום


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל