משתמש:
סיסמא:
קצת על הכותב
xxx
תאריך לידה
04/05/1980
קבוצה
מרכז קהילתי גולן קצרין
תפקיד
בלם אחורי
+ לפרופיל המלא

הושג הסכם שיתוף פעולה בין מכבי פ"ת להפועל מחנה יהודה

מתוך: הבלוג של וולה
על ידי: roman
פורסם ב: 11/07/2017 18:52:24

מאת: גיא גפן - באדיבות אתר דאבל פס


אחרי שיתוף הפעולה המוצלח בין המלאבסים לבין הפועל מרמורק, ממשיכה הקבוצה מליגת העל להרחיב זרועות. אופיר לוזון: "ההסכם יעזור לשני הצדדים" 


האם הפועל מחנה יהודה בדרך לשינוי כיוון? ימים יגידו. היום (רביעי) הושג הסכם חסות בין ראשי הקבוצה מליגה א' דרום לבין נציגי מכבי פ"ת. במסגרת ההסכם, שחקנים צעירים ממכבי פ"ת, החל מגילאי ילדים ועד לבוגרים, ישתלבו במחנה יהודה, כאשר הדגש על יוצאי מחלקת הנוער של המלאבסים, שלא ימצאו מקום בליגת העל או אף בלאומית אצל הפועל מרמורק, שהעפילה העונה לליגה השנייה. 


אחד השחקנים הבולטים שיצאו ממחלקת הנוער הפתח תקוואית הוא החלוץ ניראל מחפוד, שעבר הקיץ להפועל מרמורק. כעת, מקווים בקבוצה מליגת העל לייצר עוד שחקנים איכותיים שיצברו דקות משחק.


אופיר לוזון, מנהל מחלקת הנוער של מכבי פ"ת: "ההסכם דומה לזה שיש לנו מול מרמורק. השאיפה שתהיה לנו קבוצת בת בליגה א׳ ולפתוח עוד חזית במטרה לתת עוד אפשרויות למסיימי הנוער שלנו. אנחנו מעריכים את אנשי מחנה יהודה, מאמין שההסכם יעזור לשני הצדדים. מדובר כרגע על הסכם לשנה, והזמן יעשה את שלו". 


אנדרי אסולין, מנכ"ל מחנה יהודה ומאדריכלי ההסכם: "ההסכם התבשל כחודש ימים, במסגרתו יהיה גם מעקב מצד מכבי פ״ת אחרי שחקנים מוכשרים אצלנו. מדובר במהלך מצוין, שיכול לשדרג אותנו". 


על האפשרות כי קבוצתו מחנה יהודה עלולה להיעלם עם הזמן, הגיב אסולין: " למחנה יש את הגאווה שלה. אנחנו קבוצה עם עבר מפואר ועתיד, שיתוף הפעולה הוא לטובת שני הצדדים והרבה יותר לטובתנו, יש למכבי פ"ת את אחת ממחלקות הנוער הטובות בארץ".

  תגובות אחרונות


החברים של roman
לרשימת החברים המלאה
הודעות אחרונות בפורום
כניסה לפורום


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל