משתמש:
סיסמא:
קצת על הכותב
xxx
תאריך לידה
04/05/1980
קבוצה
מרכז קהילתי גולן קצרין
תפקיד
בלם אחורי
+ לפרופיל המלא

הפועל פ"ת מציגה: סגל מאמנים והנהלה לעונה הקרובה

מתוך: הבלוג של וולה
על ידי: roman
פורסם ב: 12/08/2017 18:48:13

מאת: אבי דולמן - באדיבות אתר מח' הנוער הפועל פ"ת

מחלקת הנוער עשתה השנה מאמצים גדולים כדי לשדרג את מחלקת הנוער במספר גזרות.


המתקנים שופרו בצורה ניכרת, כאשר אל המגרש הסינטטי בראש הזהב שזכה לשיפורים רבים הקיץ, הצטרף מגרש חדיש במתחם סירקין; מתחם האימונים הראשי בסירקין עבר ועובר מתיחת פנים הכוללת צביעה ותיקונים לרווחת הילדים והנערים המתאמנים במקום. למתחם האימונים התווסף מגרש לחץ חדש ובמגרש הסינטטי בראש הזהב הוקם גג לצופים. המגרש החדיש בסירקין


מספר הקבוצות במחלקה עלה בצורה משמעותית השנה, כאשר אל תשע הקבוצות הקיימות - מהנוער עד לילדי טרום ג', תצטרפנה השנה עוד 4 קבוצות שתשתייכנה לחטיבה הצעירה - מטרום ג' ועד ילדים ב'. בכך תבטיח המחלקה ניוד רב וטוב יותר של שחקנים שיוכלו מחד להראות נוכחות רבה יותר, להתבטא טוב יותר על המגרש ובכך להעלות את רמת המשחק והביטחון העצמי שלהם ומאידך, לקבל מהמועדון את הכלי הפיתוח והאימון הטובים ביותר. 


בצד המקצועי והמנהלתי, מחלקת הנוער החלה בהפיכת הניהול השוטף למקצועי ומתוכנן יותר. לנשיא המח' איז'ו ויינר הוותיק וליו"ר איציק כהן, הצטרפו מספר חברי הנהלה וותיקים המשקיעים את כל מרצם (בהתנדבות) בגיוס כספים, בניהול השוטף ובגיוס שחקנים מוכשרים. לישיבות הקבועות מצטרפים גם ברוך סער על מנת לחזק את הקשר השוטף בין המחלקה והקבוצה הבוגרת ולהתוות דרך מקצועית וניהולית משותפת. 


רובי לבקוביץ' שוער הבוגרים יצטרף לרפי כהן שוער הנבחרת והפועל בעבר לפיתוח ואימון קאדר שוערי המחלקה. מערך הבניה הגופנית תוגבר ויחולק בין הצרכים השונים עם התמחות מיוחדת לכל קבוצת גיל.
 

בצוות האימון
 הושקעו, כבכל שנה, אמצעים ומחשבה רבה, כששנה הועמדו בראש המערכת המקצועית אנשי מקצוע מהטובים והמוערכים בארץ. 


פרדי דוד
, המנהל המקצועי של המחלקה, הוא מבכירי המאמנים בארץ, אימן במשך שנים רבות קבוצות בוגרים כמו הפועל פ"ת, הפועל ת"א ועוד. פרדי והצוות שלו השיקו תכנית רב שנתית לפיתוח המחלקה ושחקניה. 


רפי יצחקי
 ינהל מקצועית את קבוצות החטיבה הצעירה, ששם נדרש תכנון ארוך טווח. יצחקי, מבכירי מאמני הנוער בארץ, הגיע למועדון לאחר שנים רבות של עשיה וטיפוח במחלקת הנוער הטובה של הפועל רעננה. 


בצוות האימון השתלבו השנה מאמנים חדשים, נוסף לוותיקים והטובים; אלי חייט שאימן שנים רבות בהפועל ת"א ושרון צופין שחקן העבר, בנוער. עידן הררי, שהיה עוזר המאמן של דרור קשטן בבוגרי קריית שמונה יאמן את נערים א'. מוטי סלע, שאימן בעבר את הנוער, חוזר לקדנציה נוספת במועדון, הפעם עם נערים ב'. 
 

את שנתון נערים ג' המוכשר ימשיך לאמן גם השנה י
ניב שאקי. ילדים א' שנתון 2004 ימשיכו גם הם השנה עם אותו המאמן - יוסי אליהו.
 

מגמת ההמשכיות קיימת גם בילדים ב', אותה יאמן גם השנה 
דייגו פרחוייקי. עמית בובליל יאמן השנה את ילדים ג' ושחקן העבר יניב חרמש ימשיך עם ילדי טרום א'. את קבוצת ילדים ב' החדשה ידריך ניר בן עמוס. ילדים ג' החדשה תודרך על ידי טל מצ'ורו
 

את הקבוצות הצעירות במחלקה ימשיכו להדריך גם השנה אופיר זוהר וארז משולם הוותיקים והטובים. בן אניסימוב יאמן את טרום א' החדשה ודני אוסזלק (דספי) את טרום ג' החדשה. 


את כל הקבוצות ניתן לראות בדף קבוצות מחלקות הנוער באתר מח' הנוער. 


מנהל מח' הנוער איציק כהן: "בחודשים האחרונים ערכנו מספר שינויים ושדרגנו את מחלקת הנוער לקראת העונה הקרובה, פתחנו קבוצות נוספות שיגדילו את פעילות המחלקה, בנינו צוות מקצועי של מנהלים ומאמנים מעולה שמתאים לעקרונות ולמטרות שלנו בפיתוח השחקנים, שבראשם פרדי דוד שיפקח וישדר את המערכת מבחינה מקצועית. 
חלק מהקבוצות כבר החלו להתאמן, ובשבועות הקרובים כולם יחזרו למעגל האימונים.


לצד מטרות קצרות טווח, יש לנו מטרה נעלה לפתח את שחקני המחלקה בצורה האולטימטיבית בפן המקצועי, הערכי, והמנטלי, בכדי לייצר כמה שיותר שחקנים בעתיד לקבוצה הבוגרת.צפויה
 לנו עונה מרתקת ומלאת אתגרים, ואין לי ספק שביחד עם הצוות המקצועי תהיה לנו עונה טובה.


בהצלחה לכולם!"


  תגובות אחרונות


החברים של roman
לרשימת החברים המלאה
הודעות אחרונות בפורום
כניסה לפורום


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל