משתמש:
סיסמא:
קצת על הכותב
מכבי חיפה
תאריך לידה
01/01/1998
קבוצה
מכבי חיפה שמואל
תפקיד
בלם אחורי
+ לפרופיל המלא

מכבי חיפה: שחקנים מקבוצת הבוגרים ביקרו את ילדי ונכדי הנרצחים בפיגוע בחלמיש

מתוך: הבלוג של מכבי חיפה
על ידי: חיפה1
פורסם ב: 12/08/2017 19:12:46

באדיבות האתר הרשמי מכבי חיפה


ביום חמישי האחרון הגיעו בהפתעה שחקני הקבוצה, גילי ורמוט, עומר דמארי ונטע לביא, בליווי מנהל הקבוצה רפי אוסמו, מנהלת קשרי אוהדים, מיטל משה, ופסיכולוג הקבוצה רענן דגן, לישוב אלעד על מנת לבקר בהפתעה את משפחת סלומון, שאיבדה את הסבא יוסי, הבן אלעד, והבת חיה, זכרונם לברכה, בפיגוע הנורא בחלמיש. מאמן הקבוצה, גיא לוזון, הוא זה שיצר את הקשר בין המשפחה לקבוצה. המשפחה שמחה, התרגשה רבות, והרגישה חיבוק אוהב ומלטף מהקבוצה. כששאלה מיכל את בנה אבינועם, איך אבא היה מגיב לביקור המפתיע: הוא ענה: " הוא היה מתרגש ועושה סלפי".


במהלך הביקור נכח גם שמואל, אחיו של אלעד ז"ל. שמואל המחזיק במנוי שנתי למשחקי הקבוצה, חגג הולדת בן יום לפני הרצח, נהג ללכת יחד עם אחיו אלעד ז"ל למשחקי הבית של הקבוצה באצטדיון "סמי עופר".


שחקני הקבוצה הצטלמו עם בני המשפחה, והעניקו להם מזכרות רבות של הקבוצה ביניהם: חולצה, צעיף, כדור ומתנות רבות נוספות, בנוסף הוזמנה המשפחה להתארח במספר משחקי בית של הקבוצה באצטדיון "סמי עופר".  


מיטל משה, מנהלת קשרי האוהדים של המועדון אמרה לאתר הרשמי: "באנו לחזק ויצאנו מחוזקים. זכינו להכיר משפחה מקסימה ומדהימה, הלואי בנסיבות אחרות. מבטיחים להמשיך ולשמור על קשר, ולסייע במה שרק נוכל״.
שחקני הקבוצה בבית משפחת סלומון. צילום: האתר הרשמי.


  תגובות אחרונות


החברים של חיפה1
לרשימת החברים המלאה
הודעות אחרונות בפורום
כניסה לפורום


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל