משתמש:
סיסמא:
קצת על הכותב
xxx
תאריך לידה
04/05/1980
קבוצה
מרכז קהילתי גולן קצרין
תפקיד
בלם אחורי
+ לפרופיל המלא

הפועל פ"ת: מאמני הנוער ונערים א' במסרים לקראת מחנה האימון והעונה שבפתח

מתוך: הבלוג של וולה
על ידי: roman
פורסם ב: 20/08/2017 18:47:21

מאת: אבי דולמן - באדיבות אתר מח' הנוער הפועל פ"ת


נוער נחום סטלמך ימריא לבולגריה אור ליום ראשון לקראת מחנה האימונים הצפוי לה בעיירה Pravets, כחמישים ק"מ מהבירה סופיה. 25 שחקנים יצאו למחנה, שחקנים משלושה שנתונים - 98,99 ו-2000, ממשיכי קבוצת הנוער, עולי נערים א', חוזרים מהשאלה ומצטרפים חדשים.  הצוות המקצועי שילווה את הנוער - כמו גם את נערים א' שיערכו מחנה באותו מקום ויגיעו יום למחרת - יכלול את המנהל המקצועי פרדי דוד, המאמן אלי חייט, עוזרו שרון צופין, מאמן הכושר גלעד נמשיץ, המעסה טייגר נמיצקי, מנהלי הקבוצה חיים לוי ודוד סברו וכן איציק כהן, מנהל מח' הנוער.  לרשות המאמן אלי חייט יעמוד סגל מלא, לראשונה במסגרת ההכנות לעונה החדשה. הקבוצה סבלה מהעדרם של רבים משחקני המפתח שהתאמנו ושיחקו עם הקבוצה הבוגרת ונעדרו מרובם המוחלט של האימונים ומשחקי המבחן שנערכו עד כה.  הקבוצה תערוך שני משחקי מבחן: ביום רביעי מול הנוער של מועדון  ספטמברי סופיה שסיימה שישית בליגת העל בעונה שעברה וביום ששי מול קבוצת הנוער של מועדון הפאר הבולגרי לבסקי סופיה, שסיימה בעונה שעברה במקום החמישי. שתי הקבוצות כבר החלו את משחקיהן במסגרת הליגה העונה שנמצאת במחזור השלישי ותגענה בכושר טוב מול הפועל.


"ההכנה עד כה אמנם לא הייתה אידאלית", מאשר אלי חייט; "הבאנו נבחנים רבים מחד ומצד שני חסרו לנו ששה שבעה שחקנים בכירים שסופחו לבוגרים בשל בעיות הבקרה שהם חווים. גם משה דבורה, אחד משחקני המפתח של הקבוצה לא היה לרשותנו מאז תחילת האימונים בשל בעיות עם הצבא". אלי חייט


וזה בא לידי ביטוי במשחקי המבחן. "נכון," מודה חייט, "התוצאות במשחקי המבחן עד כה לא היו טובות, אבל גם לא צריך להיבהל יותר מדי מכך; המטרה היא לבחון שחקנים רבים ככל האפשר, חלק מהם בעמדות שונות ולהריץ את מי שיש". "זה לא תירוץ אמנם", אבל החיסרון של השחקנים כאמור, והתנאים הקשים שאנו חווים עם מגרשי האימונים והתנאים במתחם לא עוזרים להכנה אידאלית". 

מה הציפיות מהמחנה? "מעבר לדברים הרגילים שעושים במחנה - עבודה טקטית, שיפור הכושר, גיבוש חברתי ומשחקי מבחן - נוכל להעריך את מצב הקבוצה כעת שלראשונה העונה יש לי למספר ימים את כל הסגל. אני בסה"כ אופטימי", מדגיש חייט,"תהיה לנו קבוצה טובה שכנראה לא תאבק על מקומות 1-4, אבל תיתן פייט טוב לליגה. זו שנה מאתגרת ואני בטוח שנעמוד באתגרים הצפויים לנו". 

כאמור, גם קבוצת נערים א' ד"ר בכר של המאמן עידן הררי והמנהל סימו מויאל, תצא למחנה אימונים באותו אתר, ותגיע יום למחרת. בניגוד לשנים קודמות, תהנה הקבוצה מהימצאותם של כל אנשי הצוות המקצועי של המחלקה שיתמוך בהם במחנה. עידן הררי


"עיבינו משמעותית את סגל הקבוצה לעומת השנה שעברה", מספר עידן הררי, "צירפנו שבעה שחקנים חדשים מהפועל ת"א וקבוצות נוספות, על מנת לתת לקבוצה עומק ולהוריד את העומס שהיה על מספר שחקנים שהציפיה מהם הייתה מאד גבוהה". 

"יש לנו קבוצה טובה", מוסיף הררי, "קבוצה שתאבק על החזרה לליגת העל, כשהמטרה היא חד משמעית להשיג את המקום הראשון. אני בטוח שהמחנה הקרוב יוסיף לנו הרבה", מסכם עידן, שקבוצתו תהיה הראשונה לפתוח את העונה עוד שלושה שבועות, במשחק ביתי מול הפועל קטמון.  


  תגובות אחרונות


החברים של roman
לרשימת החברים המלאה
הודעות אחרונות בפורום
כניסה לפורום


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל