משתמש:
סיסמא:
קצת על הכותב
גליל עולה
תאריך לידה
01/01/2000
קבוצה
הפועל קרית שמונה
תפקיד
בלם אחורי
+ לפרופיל המלא

לקראת סופ"ש של כדורגל במחלקת הנוער של קרית שמונה ומחלקות הנוער מהגליל העליון והגולן

מתוך: הבלוג של גליל עולה
על ידי: גליל עולה 2
פורסם ב: 13/10/2017 00:47:17

מחזור אמצע השבוע האיר פנים לקבוצות הנערים של קרית שמונה, קבוצת הנוער של מרום הגליל זכתה בנקודה ראשונה, הנוער של חצור זכתה בניצחון ראשון. הנערים של קצרין זכו בניצחון שני העונה.

שלישי של כדורגל בליגות הצעירות. מחזור אמצע השבוע, שמתקיים כמדי חג סוכות, סיפק לנו שורה של משחקים במרחב הגלילי ובגולן. המגרש הסינטטי בקרית שמונה אירח 4 משחקים ברצף - משחקי קבוצות מחלקת הנוער של קרית שמונה ומשחקה של קבוצת הנוער של מרום הגליל. למרבית הקבוצות המחזור האיר פנים, אך במחלקת הנוער של בני טובא א-זנגריה המציאות שונה בעניין הזה.

עירוני קרית שמונה

קבוצת נערים ג' זכתה בניצחון שני ברציפות בתוך שלושה ימים, הפעם 0:4 על מכבי צור שלום. את השערים לזכות קרית שמונה כבשו יאיר מרדכי - צמד, שחף ספיר ואלון אדרי - שער אחד כ"א.

קבוצת נערים ב' זכתה בנקודה ראשונה העונה, לאחר שלושה הפסדי ליגה. הקבוצה אירחה את הפועל רעננה, במשחק שהסתיים בתוצאת שוויון 0:0, כשבשורות קרית שמונה בלט לטובה השוער עינב טל.

 קבוצת ילדים א' - המודרכת ע"י דניאל פרומין, החלה עונה ברגל ימין - עם ניצחון 1:2 במשחק הגביע מול מ.כ מעיליא. את השערים כבשו דולב קינסבורן ואושר ויצמן.

 


העפילו לשלב הבא. כדורגלני קבוצת ילדים א' של קרית שמונה.

 

ליגת נוער - צפון 1

מ.ס חצור חזרה ממשחק החוץ מול מ.כ מג'דל כרום/שאגור עם ניצחון 0:4. את השערים לזכות חצור כבשו שליו ביטון, פלג אהרוני, נווה סולימני (שער שני בארבעה ימים) ושער עצמי.

הפועל מרום הגליל זכתה בנקודה ראשונה העונה - במשחק שהסתיים בתוצאת תיקו 1:1 מול בני בענה, סגנית אלופת הליגה בעונה שעברה. שער של אושר שמקה העניק למרום הגליל יתרון במחצית הראשונה, אך הקבוצה האורחת כבשה שער שוויון במחצית השניה.

ממב"ע הגולן והגליל ליקטה נקודת ליגה רביעית, אחרי שהצליחה לחזור 3 פעמים מפיגור של שער אחד במשחק החוץ מול סקציה מעלות/תרשיחא. את השערים לזכות ממב"ע כבשו עלא איברהים (38), יזאן עבדלולי (48) וכארם מחמוד (72).

בני טובא א-זנגריה נחלה הפסד ביתי 7:1 להפועל מטה אשר. לטובא היה זה משחק ראשון העונה. 

נערים ג' - צפון, מחזור 2

14:00, כפר מנדא: בני טובא א-זנגריה נחלה הפסד ביתי 12:0 מאחווה כפר מנדא.

ניצחון שני העונה למ.ק קצרין. אחרי שניצחה 5:8 בביתה את סקציה מעלות/תרשיחא ביום שישי, זכתה הקבוצה של מישל קסלסלי בניצחון ביתי 3:5 על בני דיר אל אסד, אחרי יתרון 1:4 בתום המחצית הראשונה. את השערים לזכות קצרין כבשו אליעד אלון, דקל רוט, עילם וקנין, אלכסנדר איבנוב - צמד. 

 


ניצחון ראשון העונה. קבוצת הנוער של מ.ס חצור הגלילית והמאמן ג'קי מלול.


משחקי סופ"ש


עירוני קרית שמונה – מחלקת הנוער

משחק אחד ייערך ביום שישי – קבוצת ילדים א', בהדרכת דניאל פרומין, תחל עונה במחוז חוף, במשחק חוץ מול קבוצת המשנה של הפועל חיפה – שיחל בשעה 13:30, במגרש בקרית חיים.

עוברים למשחקי השבת – מתחילים עם משחקי החוץ. קבוצת הנוער תתארח בשעה 11:00 אצל מ.ס אשדוד, למשחק במסגרת המחזור הרביעי. קרית שמונה תתייצב למשחק עם מאזן של ניצחון אחד ושני הפסדים רצופים, במשחקים שבהם לא כבשה שער זכות. אשדוד הפסידה במחזור הפתיחה, אך ניצחה בשני המחזורים שלאחר מכן. מדובר בקבוצות די שוות מבחינת רמה. בשעה 11:00 יחל בקרית חיים המשחק בין קבוצת נערים ג' לקבוצת המשנה של הפועל חיפה – במשחק בו קרית שמונה תקווה לניצחון שלישי ברציפות בשבוע. בשעה 12:00 קבוצת נערים ב' תתארח אצל עליה כפר סבא, עם תקוות להוסיף לנקודת הליגה הראשונה שהושגה ביום שלישי ניצחון ראשון העונה.

עוברים למשחקי הבית בשבת: קבוצת ילדים ב' תערוך משחק ליגה ראשון לעונה, כשתארח בשעה 13:00, במגרש הסינטטי, את מ.ס ג'וליס. קבוצת טרום א' תחל עונה עם משחק גביע, כשתארח את מ.כ השלום מג'דל שאמס, בשעה 15:15, במגרש הסמוך לאצטדיון.

 

לחזור מהדרום עם ניצחון. כדורגלני קבוצת הנוער של קרית שמונה.לחזור מהדרום עם ניצחון. כדורגלני קבוצת הנוער של קרית שמונה.


נוער – צפון 1, מחזור 3

משחקי יום שישי: הפועל מרום הגליל תתארח בשעה 11:00 אצל בית"ר נהריה, עם תקוות להוסיף לפחות נקודה נוספת למאזנה. בשעה 12:00 מ.ס חצור תקווה לניצחון שני בארבעה ימים – כשתתארח אצל צעירי שפרעם. בשעה 16:00 ממב"ע הגולן והגליל תארח את מ.כ מעיליא במגרש במג'דל שאמס, עם תקוות לניצחון שני העונה.

שבת, 11:30, כרמיאל: בני טובא א-זנגריה, שספגה תבוסה 7:1 מהפועל מטה אשר, תקווה לחזור מהמשחק מול מ.ס כרמיאל עם תוצאה סולידית יותר.

משחקי שישי (בצד ימין הקבוצה המארחת)

ילדים א' – צפון 1: מ.ס כפר יאסיף – מ.ס חצור. 12:00

נערים ג' – צפון: מ.ק קצרין – מ.כ חוסן. 15:30

משחקי השבת (בצד ימין הקבוצה המארחת)

נערים א' - צפון: בני טובא א-זנגריה – מכבי יפיע. 16:00

ילדים א' – צפון 1: אחווה כפר מנדא – ממב"ע הגולן והגליל. 13:30

נערים ב' – צפון: מ.כ בועיינה/נוג'ידאת – ממב"ע הגולן והגליל. 16:00







  תגובות אחרונות


החברים של גליל עולה 2
הודעות אחרונות בפורום
כניסה לפורום


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל