משתמש:
סיסמא:
קצת על הכותב
xxx
תאריך לידה
04/05/1980
קבוצה
מרכז קהילתי גולן קצרין
תפקיד
בלם אחורי
+ לפרופיל המלא

עירוני אריאל: שישי שמח של כדורגל

מתוך: הבלוג של וולה
על ידי: roman
פורסם ב: 15/10/2017 08:53:14

באדיבות עמוד הפייסבוק של המחלקה


ילדי ניקיטה - 'עלו כיתה'
===============


אומנם 'רק' 4:2, אך לאחר 30 דקות של חבלי קליטה, ידעו ילדים ב' של ניקיטה, יוצאי דשא ה'שמיניות' וגם מהאולמות, לקחת את השליטה לרגליהם, להתעשת ולבסוף גם למצוא רשת. הילדים במדים החדשים שיחקו לראשונה ב'מגרש של הגדולים' - 11 על 11. בשליש הראשון היו אלה דווקא ילדי האורחת ש'פגשו' את רשת אריאל לטובת בית"ר פ"ת. אך למי זה היה איכפת, כאשר כבר בשליש השני היה זה הקפטן תומר אלון שהבקיע שער בכורה יפהפה ואליו התווסף גול נאה לא פחות של מאור כהן, הילד הצנום והמוכשר מנופים לקול מצהלות הצופים - בני משפחה וסתם סקרנים. הללו היו ללא ספק המנצחים האמיתיים ביציע עם קהל לא מועט, של למעלה ממאת צופים, רובם ככולם מאריאל והסביבה. החשוב הוא ש - 30 הילדים - למרות ההפסד יצאו עם חוויה אותה לא ישכחו עוד זמן רב. הם מצידם כבר מצפים בקוצר רוח למשחק החוץ בשבוע הבא בבת ים. תודות גם לישי, אבא של לביא שעזר להוביל ולנצח על המקהלה הגדולה. נערים ב' - אין כמו בבית.
================
ניצחון 4:6 !


משחק מרשים לנערים שפתחו מבערים עם שישיית שערים לרשת 'עמישב' מול ארבע שלה. משחק התקפה מצויין עם חלוצים שידעו להשיב לקבוצת עמישב כל אימת שניסתה לקחת את ההובלה, אך נתקלה בהתקפה מעולה. היה זה שלושער של הנער יזדי ליאל מאריאל שהפגין משחק משובח והצטרף לגיספאן יאיר המבקיע הקבוע בכל שבוע. גם הפעם עם צמד חמד. השלים את השש - פרנז'י ניתאי. והצטיין לפרקים גם השוער שי ההולך ומשתפר. בסיום - ההישג של כל הסגל שהביא ניצחון בכורה. אומנם יש מה לתקן, כי מול 'אריות' הליגה כמו הכוח בשבוע הבא, מכבי פתח תקוה ועוד לא יהיה בכך די, אך כל הכבוד לנערים שעלו מספר מקומות בטבלת מחוז דן.ילדים א' - שמחת טירה!
===============
ניצחון 0:2 


בזכות הלחימה, הטקטיקה, העמידה על המגרש והלכידות זכו אחרי הגביע לניצחון גם בליגה. 0:2 בבית מול מ.ס. טירה שניסתה להיות יריבה שקולה מול אריאל, אך לא צלחה. השכילו להבקיע: הקפטן אוראל וגם משה וכל מי שעבד קשה: כל השחקנים והמחליפים שידעו 'לספק את הסחורה' בבוקר שלאחר שמחת תורה. בסיום 'בראבווו' ענק: אריאל 2 - 0 טירה. שמחה רבה ותודה לכל מי שבא.  תגובות אחרונות


החברים של roman
לרשימת החברים המלאה
הודעות אחרונות בפורום
כניסה לפורום


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל