משתמש:
סיסמא:
קצת על הכותב
גליל עולה
תאריך לידה
01/01/2000
קבוצה
הפועל קרית שמונה
תפקיד
בלם אחורי
+ לפרופיל המלא

מנערים א' לבוגרים: סיפורו של עידן שיסלר

מתוך: הבלוג של גליל עולה
על ידי: גליל עולה 2
פורסם ב: 27/10/2017 09:19:54

באדיבות אתר 'גליל עולה'


עידן שיסלר, כדורגלן קבוצת הבוגרים של מכבי קצרין, כבש צמד שערים שסידרו לקבוצתו בשבת האחרונה ניצחון בכורה בליגה ג'. שמחים לארח את הכדורגלן בן ה-17.5 בפינת 'ספורטאי השבוע'.

פינת 'ליגה אחרת', הפינה שמסקרת אצלנו את קבוצות האזור המשחקות בליגות הבוגרים הנמוכות, התחדשה רגע לפני פתיחת העונה בקבוצת מכבי קצרין – קבוצה שהוקמה במעין ספונטניות. הקבוצה מודרכת ע'י המאמן הוותיק והמוערך מישל קסלסי והיא מורכבת מכדורגלנים צעירים וותיקים מהגולן ומספר שחקני חיזוק שמגיעים מקרית שמונה. הקבוצה לא ערכה הכנה מסודרת לעונה ונרשמה ברגע האחרון לעונה הזו, אותה היא התחילה עם שני הפסדים במחוז גליל עליון של ליגה ג', אך בשבוע שעבר זכתה הקבוצה בניצחון 1:2 לאחר מהפך על הפועל נהריה – כשעל שני השערים חתום שחקן הכנף הצעיר עידן שיסלר, בן 17.5 מהיישוב קדמת צבי, תלמיד תיכון 'נופי גולן'. שיסלר, שעזב באמצע העונה שעברה את קבוצת נערים א' של עירוני קרית שמונה – בשורותיה שיחק לאורך השנים כמגן ימני, היה במיטבו במשחק האחרון והשערים שלו בהחלט עשו את ההבדל בתוצאה. מה הוא אומר על כך? הוא מופתע ושמח: 'האמת שאני לא רגיל לכבוש. הרגשתי שאנחנו הולכים לקראת משחק טוב. במשחק שלפני זה הבטחתי לחברה שלי, שאכבוש שער ואקדיש לה אותו. זה לא קרה, הבטחתי לה פיצוי כפול במשחק שאחרי – ולשמחתי זה מה שהיה. אני שוקל לאמץ את זה בתור שיטה... זה היה משחק מאוד חשוב לקבוצה. הפסדנו בשני המשחקים הראשונים והאנרגיות לא היו גבוהות. במשחק הזה כולם נלחמו, כדי שננצח ונראה לכולם שאנחנו קבוצה לגיטמית בהליגה. אחרי המשחק האנרגיות היו בשמיים, היה מאוד שמח בחדר הלבשה ואנחנו מקווים לייצר המשכיות'.


גם החיוך כובש. עידן שיסלר במדי מכבי קצרין.

 

עידן שיסלר הגיע בעונה שעברה לצומת דרכים בקריירת המשחק שלו. אחרי שנים שבהן היה שחקן הרכב בקבוצת שנתון 2000 של עירוני קרית שמונה, באמצע העונה שעברה החליט שיסלר לסיים את דרכו בקבוצה, בשל חוסר שביעות רצון ממעמדו הפוחת. פתיחתה של קבוצת הבוגרים של קצרין החזירה אותו לכדורגל. שיסלר משתף אותנו בתהליכים שעבר בחודשים האחרונים: 'קרה לי מה שקרה להרבה כדורגלנים שגדלו בקרית שמונה, כי לצערי לא משקיעים מספיק בטיפוח השחקנים וכשמגיעים לקבוצות נערים א' ונוער, אז פתאום אתה מגלה שאתה לא מספיק טוב למערכת ומוצא את עצמך בסיטואציה בעייתית. חילופי המאמנים שהקבוצה עברה בעונה שעברה השפיעו על המעמד שלי, כשראיתי שאני לא מוזמן באופן עקבי למשחקים החלטתי לעזוב. לא היו לי ממש תכניות לגבי העונה הזו. התהוותה קבוצה שהתאמנה בקצרין, בלי ודאות או הבטחה שהיא תירשם לליגה ג'. נרשמנו לליגה שבוע לפני תחילת העונה ואני שמח שקמה קבוצה – שנותנת פלטפורמה טובה לחבר'ה כמוני. יש כאן חבר'ה טובים, מאמן ברמה גבוהה. בהתחלה היה קשה מבחינת חיבור, כי מדובר בקבוצה עם חבר'ה שהגיעו מכל מיני מקומות ובכל מיני גילאים,  אבל אנחנו מאימון לאימון וממשחק למשחק מתחברים יותר מקצועית וחברתית'.

 


הקבוצה שנתנה לו תשוקה מחודשת למשחק. עידן שיסלר במדי מכבי קצרין.

 

בנוגע להמשך העונה לעידן שיסלר תקוות להמשך טוב: 'זו ליגה שאין בה יורדות ליגה, ככה שאפשר להגיע משוחררים למשחקים ופשוט ליהנות, כשכמובן צריך לשאוף לנצח כמה שיותר. אני מקווה שבקרוב נארח משחקים במגרש בקצרין. מדובר במגרש טוב, מדובר ביישוב שמאוד אוהב כדורגל. אנחנו בטוחים שברגע שנארח שם משחקים, נהנה גם מתמיכה של אוהדי כדורגל מהיישוב ומיישובים סמוכים. אנחנו מאוד נשמח לקהל במשחקים שלנו'.

 


ישמחו לתמיכת הקהל. כדורגלני מ.ק קצרין והמאמן מישל קסלסי.

  תגובות אחרונות


החברים של גליל עולה 2
הודעות אחרונות בפורום
כניסה לפורום


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל