משתמש:
סיסמא:
קצת על הכותב
xxx
תאריך לידה
04/05/1980
קבוצה
מרכז קהילתי גולן קצרין
תפקיד
בלם אחורי
+ לפרופיל המלא

נוער - ליגת העל: חג למכבים בדרבי הטעון של פ"ת

מתוך: הבלוג של וולה
על ידי: roman
פורסם ב: 28/10/2017 19:13:31

מאת: אבי דולמן - באדיבות אתר מח' הנוער הפועל פ"ת


נוער נחום סטלמך
 הפסיד היום בדרבי עם משחק הגנה מביש שאלון מאיה המאמן יצטרך לעשות הרבה חושבים איך לתקן. לצד שלושה שערים - כמות כפולה מסך השערים שהבקיעה הקבוצה עד כה - במשחק דרבי חוץ, כשלה הקבוצה כמעט בכל אספקט בסיסי של משחק הגנה אלמנטרי ונתנה ליריבה העירונית לחגוג בשערים קלים ומביכים. 


כבר בדקה הראשונה קיבלנו רמז עבה לגבי מה שיתרחש במהלך כל המשחק: טעות גסה של טל קדרון והשוער רפאל וקנין עם חוסר תקשורת מוחלט ביניהם, איפשר לשחקן מכבי להסתנן ולהבקיע את הראשון של מכבי. 

בדקה ה-28, שמחה במחנה הכחול: עומר מזרחי הרים כדור, זוארץ הוריד בראש לבואסי שהרשית לפינת השער. 


המחצית הראשונה הייתה שקולה עם עדיפות קלה למכבי שהייתה מעט יותר מסוכנת, אבל הסתיימה בתיקו 1:1. בואסי חוגג שער ראשון העונה (צילום: משה חרמון)


המחצית השנייה נפתחה כמו הראשונה, עם שער מהיר של תאי בריבו בדקה ה-49. מכבי הלמה בהפועל עם עוד צמד של בריבו בדקות ה-53 וה-56.  בדקה ה-60 נמשך שטף השערים, הפעם הגיבה הפועל היטב כשאופק אושר בעט לקורה מול שער ריק ואת הכדור החוזר בעט לשער טל זוארץ. מכבי קיררה מיד את תקוות הפועל והגיבה מיד בשער של אילי חן - 2:5.  הפועל עוד ניסתה ומשה דבורה צימק ל-5:3 בדקה ה-86


במשחק הורחקו שני שחקנים - שחקן מכבי בדקה ה-66 ואור שטיין בדקה ה-90. המשחק - כרגיל בדרבי אפשר לומר - היה חם, ורצוף פגיעות והתגרויות בקהל, שבו הייתה להפועל שליטה מוחלטת  עם 600 אוהדים שנתנו דחיפה אדירה לשחקנים, דחיפה שלא עזרה להביא נקודות. 


  תגובות אחרונות


החברים של roman
לרשימת החברים המלאה
הודעות אחרונות בפורום
כניסה לפורום


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל