משתמש:
סיסמא:
קצת על הכותב
גליל עולה
תאריך לידה
01/01/2000
קבוצה
הפועל קרית שמונה
תפקיד
בלם אחורי
+ לפרופיל המלא

לקראת סופ"ש של כדורגל במחלקות הנוער מהגליל העליון והגולן

מתוך: הבלוג של גליל עולה
על ידי: גליל עולה 2
פורסם ב: 02/11/2017 18:36:26

באדיבות אתר "גליל עולה"

עירוני קרית שמונה – מחלקת הנוער

קבוצת נערים א' היא היחידה שתשחק ביום שישי, והיא תארח בשעה 14:30, במגרש הסינטטי את בית"ר טוברוק (בשעה 12:00 ייערך באותו מגרש משחק קבוצת הנוער של הפועל מרום הגליל מול מ.כ מג'דל כרום/שאגור). קרית שמונה מדורגת מתחת לקו האדום של ליגת העל - עם שתי נקודות בלבד ו-26 ספיגות בשישה משחקים (הכמות הגבוהה ביותר בליגה), הקבוצה האורחת עם מאזן של 50 אחוזי הצלחה והיא הפסידה בכל שלושת משחקי החוץ שלה. אחרי החזרה מהפגרה תארח עירוני קרית שמונה למשחק גביע את מ.ס כרמיאל מהליגה הארצית.

משחקי השבת

הצגה כפולה במגרש הסינטטי: בשעה 12:00 קבוצת הנוער, שמאזנה בתום 6 מחזורים עומד על 50 אחוזי הצלחה, תארח את מכבי פ"ת – שמרוחקת נקודה אחת מפסגת הטבלה ולה ההתקפה הפוריה ביותר בליגה. בשעה 14:45 קבוצת ילדים א' תארח את מכבי ברקאי. אחרי החזרה מהפגרה תארח הקבוצה את בית"ר נהריה למשחק גביע.

משחקי חוץ: קבוצת נערים ב' – שצברה 4 נקודות בלבד בששת המחזורים הראשונים בליגה הארצית, תקיים משחק שני בחמישה ימים – אחרי ההפסד הביתי 5:3 לעירוני נשר היא תתארח בשעה 12:00 במגרש בעילוט אצל מכבי אחי נצרת – שלא הצליחה בעונה שעברה במאבק האליפות מול קרית שמונה, אך בשלב זה נהנית מיתרון של 8 נקודות על פני קרית שמונה. אחרי החזרה מהפגרה תתארח הקבוצה למשחק גביע אצל הפועל בועיינה.

קבוצת נערים ג', מוליכת מחוז חוף, תתארח בשעה 12:30 במגרש אתו"ס בחיפה אצל האחרונה בטבלה, בית"ר חיפה. אחרי החזרה מהפגרה הקבוצה תארח את מ.כ מעיליא למשחק גביע.

קבוצת ילדים ב' תתארח בשעה 15:00 אצל בית"ר נהריה. אחרי החזרה מהפגרה תתארח הקבוצה למשחק גביע אצל הפועל עכו.

קבוצות שנתוני השמיניות חופשיות ממשחקים. עם החזרה מהפגרה קבוצת ילדים ג' וטרום א' יתארחו למשחקי גביע אצל הפועל מטה אשר.

 


צריכים את התמיכה שלכם. כדורגלני קבוצת נערים א'.

 

ליגת נוער, צפון 1 – מחזור 6

שישי, 12:00, המגרש הסינטטי בקרית שמונה: הפועל מרום הגליל, שצברה 4 נקודות בחמשת המחזורים הראשונים, תארח את מ.כ מג'דל כרום/שאגור, לה מאזן זהה.

שבת, 14:30, טובא א-זנגריה: עם מאזן של שני ניצחונות, מהם אחד טכני, שבוע אחרי שחזרה עם ניצחון 2:4 על בית"ר נהריה, תארח בני טובא א-זנגריה את קבוצת הצמרת של הפועל תרשיחא – שעד כה ניצחה בכל ארבעת המשחקים שקיימה.

ראשון, 14:45, חצור: מ.ס חצור, שפתחה את העונה עם שני ניצחונות ושלושה הפסדים, תנסה לאזן את מאזנה במשחק ביתי מול מ.כ מעיליא – שצברה עד כה 3 נקודות בחמישה משחקים. עם החזרה לפגרה הקבוצה תתארח למשחק גביע אצל הפועל נחף מהליגה הארצית.

יתר המשחקים

ילדים ב': הפועל גליל עליון – סקציה מעלות/תרשיחא, שישי, 12:00, טובא א-זנגריה.

ילדים א': מ.ס חצור – הפועל איכסל, שישי – 13:30, חצור.

טרום א': איחוד בני סמיע - מ.כ השלום מג'דל שאמס, שבת – 12:00, כפר סמיע.

הצגה כפולה בשבת בטובא: קבוצת נערים ג' תארח בשעה 08:30 את עוצמה כפר ורדים, בשעה 10:30 תארח קבוצת נערים א' את הפועל מטה אשר.

 


מחכים לכם ביום ראשון. קבוצת הנוער של מ.ס חצור.  תגובות אחרונות


החברים של גליל עולה 2
הודעות אחרונות בפורום
כניסה לפורום


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל