משתמש:
סיסמא:
קצת על הכותב
מכבי ת
תאריך לידה
01/01/2000
קבוצה
מכבי תל אביב אלדד
תפקיד
בלם אחורי
+ לפרופיל המלא

מכבי ת"א: לקראת משחקי השבת במחלקת הנוער

מתוך: הבלוג של מכבי ת"א
על ידי: מכבינג
פורסם ב: 14/12/2017 20:31:21

מאת: עמית פרייהייטר - באדיבות האתר הרשמי מכבי ת"א


הפועל ניר רמה״ש  מכבי תל אביב ׳שחר׳ (יום שלישי 19.12, מיקום המשחק יתעדכן בהמשך)


לאחר החמישייה במחזור הקודם לרשת של אשקלון, קבוצת הנוער של המועדון תקווה להמשיך במומנטום החיובי כשיפגשו את הקבוצה מרמת השרון במסגרת המחזור ה-11 בליגת העל לנוער. הצהובים מגיעים מהמקום ה-6 בטבלה לאחר שני ניצחונות רצופים בעוד רמה״ש מגיעים מהמקום ה-12 כשהם עם רצף של 3 משחקים ללא ניצחון.


מכבי תל אביב ׳עודד׳  הפועל חיפה ׳בן ציון׳, 11:00 בקריית שלום סינטטי (נערים א׳)


קבוצת נערים א׳ של המועדון תארח את הקבוצה מהכרמל במסגרת המחזור ה-10 של הליגה. החניכים של אליעזר בן אהרון ממוקמים במקום ה-1 בטבלה כשהם עדיין ללא הפסד בליגה. מנגד האדומים שחורים מגיעים להתמודדות מהמקום ה-12 בטבלה כשבמאזנם שתי ניצחונות בלבד. לניווט למגרש באמצעות אפליקציית waze לחצו כאן.


הפועל
 ניר רמת השרון  מכבי תל אביב ׳אלי פוקס׳, 8:30 ברמת השרון סינטטי (נערים ב׳)


קבוצת נערים ב׳ תקווה להמשיך את רצף הניצחונות כשתפגוש את הקבוצה מהשרון במסגרת המחזור ה-11 של הליגה. הצהובים מגיעים מהמקום ה-6 בטבלה עם 6 ניצחונות בליגה, מנגד רמה״ש מגיעה מהמקום ה-10 בטבלה כשבמאזנם 3 ניצחונות. לניווט למגרש באמצעות אפליקציית waze לחצו כאן.


עירוני
 מודיעין  מכבי תל אביב ׳אלדד׳, 14:00 במודיעין חדש (נערים ג׳ דרום)


לאחר שבשבוע שעבר קבוצת נערים ג׳ דרום הייתה בפגרה, השבת הצהובים חוזרים לכר הדשא. החניכים של אורי דוד ייצאו למשחק חוץ נגד הקבוצה ממודיעין (מחזור 9) הממוקמת במקום ה-11 בטבלה כשבמאזנם ניצחון ליגה בודד. מכבי מגיעה מהמקום ה-1 בטבלה כשהיא עדיין ללא הפסד בליגה.
לניווט למגרש באמצעות אפליקציית waze לחצו כאן.


מכבי
 תל אביב ׳אילן׳  הפועל ניר רמת השרון, 9:00 בקריית שלום סינטטי (נערים ג׳ צפון)


כשהם מגיעים לאחר כיבוש 12 שערים במחזור הקודם, קבוצת נערים ג׳ צפון תקווה להמשיך את רצף הניצחונות נגד הקבוצה מהשרון (מחזור 9). הצהובים מגיעים מהמקום ה-3 בטבלה מרחק שלוש נקודות מהפסגה. מגד רמת השרון מגיעה מהמקום ה-10 בטבלה עם שני הפסדים רצופים. לניווט למגרש באמצעות אפליקציית waze לחצו כאן.


הפועל
 באר שבע  מכבי תל אביב, 12:15 ברייסר 5 ב״ש סינטטי (ילדים א׳ דרום)


סגל הקבוצה: אלון אנריקה אבדי, אלירן אליהו אבישר, בר שמואל אנוש לין, אוראל באייה, ליאו אוריאל בנבניסטי, בן גולד, אלירן גומלסקי, אוסקר גלוך, גל גרודצקי, רותם גרמה,נהוראי דבוש, עמית הדר, אורי חגי, עילאי טובים, רוי טולצינסקי, אסף מונטיפויורי, אהרון רוי נאבי, אופק נחום, עידו נטף, ענבר נידם, ירין סויסה, יונתן סלוניקי, אדיר קורדובה, אורי קריחלי ועילאי תומר. מאמן הקבוצה: אלירן מזרחי. לניווט למגרש באמצעות אפליקציית waze לחצו כאן.


הפועל
 כפר סבא שלמה  מכבי תל אביב שלמה, 17:45 בכ״ס אימונים תחתון סינטטי (ילדים א׳ צפון)


סגל הקבוצה: תום אברהם, ליאור אלוני, גל אסרף, יואב אריכא, רועי בראל, עידו גיגי, בן הררי, עידו מזרחי, דניאל מטבייב, ארי מרנשטיין, רון משה, תאי עבד, עמית צור, אורן קלצבסקי, איתי שוורץ, יובל שרם, עמית שרם ואופק ששון. לניווט למגרש באמצעות אפליקציית waze לחצו כאן.


סקציה
 נס ציונה  מכבי תל אביב, 10:30 בנס ציונה סינטטי מרגולין 1 (ילדים ב׳ דרום)


סגל הקבוצה: נועם אגמון, אלמוג אוחנה, יובל איס, שביט שמעון אלגבי, עילי אק שלמה, ליעד ברדה, אושר ברוכים, יהונתן ברקן, שגיא גואטה, עידו זלצר זובידה, אדיר חלפון, בן יחזקאל, ליאם יחזקאל, אורי מאיר יצחק, אוהד כהן, יואב כהן, רון לוי, אמרי מנדלבאום, עמית משיח, לירון נורי שמש, יהונתן צביון ואגם שלומוב. לניווט למגרש באמצעות אפליקציית waze לחצו כאן.


מועדון
 כדורגל נוה יוסף  מכבי תל אביב ב׳, 12:30 אבי רן 2 (ילדים ב׳ צפון)


סגל הקבוצה: עילאי אוחיון, יותם ארליך, יהונתן בן בסט, דור בנימיני, עומר דינר, עידו דלאל, רוי ז׳רז׳בסקי, אגם חנון, איתמר יובל, ליאור יוסף, יהונתן כהן, ירדן לוי, אריאל לוריא, מיכאל מרנשטיין, יהלי מרציאנו, יונתן צדקוני, ניר קרב, רון רבינוביץ׳, נועם רוטלוי, נדב שוראקי, עמית שורץ וטל שרפמן.
לניווט למגרש באמצעות אפליקציית waze לחצו כאן.


מכבי
 תל אביב ׳עוז׳  הפועל ניר רמת השרון, 9:00 בקריית שלום 3 (ילדים ג׳ דרום)


סגל שחקנים: עידו אולמרט, יהב אירים טרבולסי, אורי אשכנזי, עדי בר זיו, דור גולדשטיין, נועם גולדשטיין, בר דהן, אלעד זבדה, בן זייד, נדב זיינריך, יגל חדי, אורי חסאן, רועי טחן, יובל כפיר, גיא מאיר, איתי מלמה, יאן משקוב, עידו עולי, יואב פליישמן, סול ליאור פסי, איתן פריידנבורג, עמית קרדי, שגיב רוזליס, עומר רוטשילד ורוי שובל.


לניווט למגרש באמצעות אפליקציית waze לחצו כאן.


עירוני
 מודיעין  מכבי תל אביב ׳לייבו׳, 8:30 במודיעין חדש (ילדים ג׳ צפון)


סגל הקבוצה: סיידו אבו פרחי, ברק אלתגר, עידו ברזילי, רוי גוטרייך, בן גרבר, טוהר אליהו חזן, דניאל טישלר, נדב יוסף יודקביץ, עדי יצחק, רוי אשר יצחק, איתי ישי, דן כהן, ליאם כהן, תומר כץ, ברק מרגי, עומר סולומון, ים סלומון פומרנץ, אורי עמויוף, גבריאל פדלון, רועי משה צרפתי, יובל קול, איתי רוזנקרנץ, עידן רוטמן ונועם שורץ. מאמן הקבוצה: אלירן סלמן.
לניווט למגרש באמצעות אפליקציית waze לחצו כאן.


קבוצות
 מכבי תל אביב (U10) צפון ודרום יתמודדו האחת נגד השנייה בשעה 11:00 בהדר יוסף
לניווט למגרש באמצעות אפליקציית waze לחצו כאן.


קבוצות
 מכבי תל אביב (U9) צפון ודרום יתמודדו האחת נגד השנייה בשעה 9:30 בהדר יוסף
לניווט למגרש באמצעות אפליקציית waze לחצו כאן.


קבוצות
 מכבי תל אביב (U8) צפון ודרום יתמודדו האחת נגד השנייה בשעה 8:00 בהדר יוסף
לניווט למגרש באמצעות אפליקציית waze לחצו כאן.



 







  תגובות אחרונות


החברים של מכבינג
הודעות אחרונות בפורום
כניסה לפורום


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל