משתמש:
סיסמא:
קצת על הכותב
תאריך לידה
קבוצה
תפקיד
לא נבחר
+ לפרופיל המלא

ילדים ב' - מרכז: לקראת משחקי השבת

מתוך:
על ידי: ליגת מרכז 2005
פורסם ב: 29/12/2017 00:04:57

מאת: יוסי צרפתי - עמוד הפייסבוק ילדים ב ליגת מרכזעירוני מודיעין - בני יהודה (שישי,מודיעין סינטטי 14:15) מודיעין חוזרת למבצרה ותרצה להוכיח שההפסד בוולפסון היה מקרי, קל זה לא יהיה כי מולה תתיצב בני יהודה שמנצחת כבר שבועיים ברציפות ויודעת שניצחון והיא חולפת על פניה בטבלה. בני יהודה תצטרך להתמודד עם הקשר יואב נידם שמגלה יכולת גבוהה וכבש העונה 4 שערים ( אחד נפלא בוולפסון בשבוע שעבר בסרטון למטה) יואב משחק כקשר בעל בעיטות עוצמתיות ואחת הסיבות להצלחה של מודיעין עד כה. בהצלחה לילדים!!!

לקראת שבת:הפועל ת"א - מכבי ת"א 
יש משחקים שלא צריך להרבות במילים 
יום שבת 
וולפסון המגרש המרכזי
13:20
יהיה מעניין


הפועל פ"ת- מכבי פ"ת (שבת, סירקין 10:00) איזה דרבי מחכה לנו והפעם הפתח תקוואי. המארחת מגיעה במוטיבציה שיא אחרי הצגה בקרית שלום וניצחון על מכבי ותרצה להוכיח שלדרבי חוקים משלו , מכבי חיממה מנועים בנס ציונה ויודעת שלמרות העדיפות בטבלה ,קל לא הולך להיות. במשחקים כאלו צריכים שחקני נשמה ולמכבי יש כזו בדמותו של עידו רזניק, עידו שדווקא התחיל בהפועל ועבר למכבי הוא הקפטן והנשמה של הקבוצה. משמש במגוון תפקידים ובשבת כבש צמד. אנחנו קוראים לאוהדי הקבוצות לבוא לעודד!!! שיהיה לילדים בהצלחה


הפועל ניר רמה"ש - הפועל ראשל"צ ( שבת,רמה"ש סינטטי 13:45) , רמה"ש מגיעה אחרי ניצחון בירושלים ותרצה להמשיך במומנט חיובי בטח במשחק ביתי, ניצחון נוסף יציב אותה בצמרת הגבוהה הישג די מרשים לקבוצה מהשרון מולה תתייצב עירוני ראשל"צ שמגיעה אחרי הפסד לבני יהודה משער שהובקע ממש בשניות הסיום, בראשון מאמינים שהבצורת מניצחונות תיקטע והקבוצה תצא לדרך חדשה. עידן אלוני קשרה של ראשון יהיה השחקן הראשון בליגה שיחגוג ב 1.1 בר מצווה. עידן שמשחק מגיל 5 במדים הכתומים משחק כשחקן כנף ואחד שנותן את כל כולו על המגרש. אנחנו מאחלים לעידן המון מזל טוב ומי יודע איזה שער ניצחון שיעניק לראשון את ניצחונם הראשון העונה.


 הפועל ר"ג- עירוני קרית גת ( שבת, השיקמה 10:30) מעודדת מאד מיכולתה במשחקים האחרונים ומהנקודה הראשונה שצברה, חוזרת ר"ג לביתה למשחק שבו היא רוצה רק לנצח. אך מולה תתיצב הקבוצה העיקשת של הליגה קרית גת שבשבוע שעבר היתה קרובה כפסע מניצחון יוקרתי בדרבי הדרומי. בכדי לחזור לנצח היא תזדקק למנהיג שלה במרכז המגרש יורי חיים. יורי המוכשר עם רעמת שיער שאי אפשר לפספס אחד מהגורמים לכך שקשה מאד מול קרית גת העונה. בהצלחה לילדים!!!


מ.ס אשדוד - ביתר ירושלים (שבת, מכללה 11:15) הקבוצה הירושלמית היתה קונה את התוצאה שקבוצת הבוגרים עשתה השבוע באשדוד, אך בילדים ב המצב קצת שונה, אשדוד מהקבוצות החזקות בליגה ותרצה להוכיח שהתיקו בקרית גת הוא פאנצ'ר קל. רבות אנחנו מדברים על החוליה ההתקפית הקטלנית של אשדוד (דרבה, פרץ,ביטון) אך הכח המשמעותי שלה הוא משחק ההגנה בראשותו של מאור ישילרמק קפטן הקבוצה. מאור בנוי היטב, משחק ללא פשרות ואחד הברגים החשובים במערך האשדודי. שיהיה בהצלחה לילדים!!!


סקציה נס ציונה - הפועל ב"ש (שבת, מרגולין 12:30) נס ציונה תגיע לאחר הפסד מול המוליכה ותנסה לעצור את רצף ההפסדים, למרות התוצאות משחקת יפה לפרקים ,וגם בשבת הגיעה לכמה מצבים מסוכנים מנגד תגיע באר שבע שמעונינת מאד לחזור לנצח. לנ"צ 2 שחקנים מאד מהירים (קורן אשר ושניר חבני) שאת המשימה לעצור אותם יקבל ברק חמדי הקשר האחורי של ב"ש . ברק קשר אחורי , שחקן אגריסבי שמשחק בחוכמה רבה ויודע להצטרף לההתקפה אחד מהשחקנים הבולטים של האדומים השנה
  תגובות אחרונות


החברים של ליגת מרכז 2005
הודעות אחרונות בפורום
כניסה לפורום


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל