משתמש:
סיסמא:
קצת על הכותב
מכבי ת
תאריך לידה
01/01/1999
קבוצה
מכבי תל אביב לייבו
תפקיד
בלם אחורי
+ לפרופיל המלא

נוער: סלאוומיר זארנייקי, נציג באיירן לברקוזן, בדברים לקראת הטורניר שמארחת מכבי ת"א

מתוך:
על ידי: מכבי תל אביב 1
פורסם ב: 19/01/2018 10:40:15

מאת: עמית פרייהטר  - באדיבות האתר הרשמי מכבי ת"א 


סלאוומיר זארנייקי, עובד במועדון באייר לברקוזן משנת 2000. בתחילץ דרכו המקצועית החל כמאמן נוער במועדון ולאחר 6 שנים התמנה לעוזר המנהל המקצועי של המועדון. כיום סלאוומיר מתפקד כמתאם ספורטיבי, מדובר במשרה שהמועדון יצר במיוחד בשבילו כדי לשלב בין תחום אימון נוער וניהול.


המטרות מה
טורניר:

״אנחנו משלבים את הטורניר עם מחנה האימונים השנתי שלנו שמתקיים כאן בשיראל. הטורניר נותן לנו את ההזדמנות המושלמת לשלב את מחנה האימונים שלנו ולהתחרות נגד הקבוצות הישראליות הטובות ביותר. החלטנו על ישראל כמיקום למחנה האימונים בשל הקשר הממושך שלנו עם ההתאחדות לכדורגל״.


איך
 התחושה להשתתף בטורניר בינלאומי שמתקיים בישראל?


״כמועדון, באופן קבוע אנחנו משחקים בטורנירים בינלאומיים ומשחקי ידידות. אנחנו מאמינים שהמשחקים הללו בעלי ערך חשוב להפתחותו של שחקן כדורגל. אנו מצפים להיות בישראל ולקחת על עצמנו את האתגרים הממתינים לנו. יתר על כן, האפשרות לקיים דו שיח וחילופי רעיונות בין מאמנים ומועדונים מספקת את ההזדמנות של כולנו לגדול ולצמוח. בנוסף, ההיבטים התרבותיים וההיסטוריים של ישראל נותנים לשחקנים שלנו הזדמנות נוספת להרחיב את גבולותיהם ולהתפתח גם מחוץ לתחומי המגרש״.


איך
 נוצר שיתוף הפעולה עם מכבי תל אביב?


״הקשר הראשוני שלנו עם מכבי תל אביב החל בקיץ שעבר, דרך פעילות ביה״ס לכודרגל של הבונדסליגה. מאז אנחנו נהנים מקשר ידידותי ומקצועני, במיוחד עם פטריק ואן לוון, המנהל הביצועי של המועדון. נשמח לשמר לשמר את הקשר גם בעתיד״.


מה
 הציפיות שלכם מהשחקנים, מהמתקן ובפן המקצועי מהטורניר עצמו?


״על פי הנסיון האישי שלנו ושל איגוד הכדורגל הגרמני, אנחנו מצפים למסע מאורגן, נוח ושנהנה מהטורניר״.


מתכננים
 פעילויות נוספות בישראל?


״אנחנו נעודד את השחקנים שלנו לראות ולחוות כמה שיותר מהתרבות הישראלית וההיסטורית של המדינה בזמנם הפנוי. אנו בהחלט מתכננים טיול לעיר האחות של לברקוזן, נצרת עילית, בנוסף נבקר במקומות תיירותיים נוספים״.
  תגובות אחרונות


החברים של מכבי תל אביב 1
הודעות אחרונות בפורום
כניסה לפורום


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל