משתמש:
סיסמא:
קצת על הכותב
מכבי ת
תאריך לידה
01/01/1999
קבוצה
מכבי תל אביב לייבו
תפקיד
בלם אחורי
+ לפרופיל המלא

נוער: פטריק ואן לוון, מנהלה המקצועי של מכבי ת"א, בראיון לקראת הטורניר הבינלאומי שהמועדון מארח

מתוך:
על ידי: מכבי תל אביב 1
פורסם ב: 19/01/2018 10:48:08

באדיבות האתר הרשמי מכבי ת"א

פטריס חדד, בעלי הכוכב האדום פריז, שיתף בתחושותיו לקראת ההגעה לארץ וההשתתפות בטורניר הבינלאומי לנוער של מכבי תל אביב.

המטרות מהטורניר:
״אנחנו נבוא אל הטורניר בנסיון לנצח אותו, המטרה היא לפתוח לשחקנים הצעירים את האופק, לרוב הם  לא רגילים לנסיעות מסוג זה״.

איך התחושה להשתתף בטורניר בינלאומי שמתקיים בישראל?
״בספורט אין גבולות״.

איך נוצר שיתוף הפעולה עם מכבי תל אביב?


״החיבור בין המועדונים נוצר בזכות איש קשר משותף שחיבר בין הצדדים מה שהוביל בסופו של דבר להשתתפותנו בטורניר הבינלאומי שיתקיים בישראל״.


מה
 הציפיות שלכם מהשחקנים, מהמתקן ובפן המקצועי מהטורניר עצמו?

״כמועדון עלינו להציג ולהיראות ברמה הכי גבוה שאפשר באמצעות האירוח המאורגן על ידי מועדון מכבי תל אביב. אני מודע לכך שישראל היא מדינה מאוד יפה, יש הרבה מה לראות״.


״אנחנו מאוד שמחים לקיים את הטורניר הבינלאומי כאן בתל אביב, ישראל. בהיותנו הקבוצה הראשונה בארץ לארגן טורניר מסוג זה, אנחנו מקווים שהכל יתנהל בצורה חלקה. כל עובדי האקדמיה יסייעו לקיים את הטורניר בתקווה שנוכל להנות ממשחקי כדורגל טובים. אקדמית הנוער המועדון תעשה הכל כדי לתת לאורחים שלנו ולשאר הקבוצות את ההרגשה הטובה ביותר כשהגישה תישאר הכי מקצועית שאפשר״.

״עלינו להודות למועדון שגרם למהלך הזה להיות אפשרי ולתת לנו את האפשרות לארגן את הכל״.

״אנו מקווים שטורניר מסוג זה ייתן לשחקנים הצעירים את ההזדמנות לשחק נגד קבוצות מצויינות מחו״ל וגם להתמודד נגד הקבוצות הישראליות במסגרת שונה מהמסגרת הרשמית כאן בארץ. אנחנו מאוד שמחים מהקבוצות שמשתתפות בטורניר. באייר לברקוזן תהיה כאן במחנה אימונים והצענו להם את ההזדמנות להשתתף בטורניר שלנו, התחרות הזאת תהיה חלק ממחנה האימונים שלהם. הכוכב האדום פריז, היא המועדון השני בפריז, צרפת. לבעלים של המועדון יש רקע יהודי וזאת הזדמנות טובה לתת לאנשים הללו לחלוק איתנו את החוויות שלהם. הקבוצות הישראליות שישתתפו בטורניר מציגות כדורגל איכותי, זה יהיה נחמד לחלוק את החוויה הזאת עם המועדונים הללו״.


״אחת המטרות שלנו בקיום התחרות היא להעלות את רמת ההתלהבות ולעודד אחרים בארגון טורנירים נוספים בישראל. המטרה היא שגם מועדונים אחרים יעקבו אחר היוזמה בניסיון ליצור משהו בינלאומי גם כן״.

הציפיות ממכבי:


״יש לנו המון שחקנים מוכשרים שיקבלו הזדמנות לצבור ניסיון במשחקי הטורניר. עלינו להציג יכולת טובה. תחרויות מסוג זה שונות, צריך להציג יכולת טובה במטרה להשיג תוצאה טובה בכל משחק כדי להתקדם. זאת גם המטרה שלנו בטורניר״.  

  תגובות אחרונות


החברים של מכבי תל אביב 1
הודעות אחרונות בפורום
כניסה לפורום


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל