משתמש:
סיסמא:
קצת על הכותב
מכבי חיפה
תאריך לידה
01/01/1998
קבוצה
מכבי חיפה שמואל
תפקיד
בלם אחורי
+ לפרופיל המלא

מכבי חיפה: מאמן הנוער, גוסטבו בוקולי, ושחקני מקבוצת הבוגרים נטלו חלק בפאנל ספורט בפנימיית ארזים

מתוך: הבלוג של מכבי חיפה
על ידי: חיפה1
פורסם ב: 08/02/2018 12:22:21

באדיבות האתר הרשמי מכבי חיפהפאנל מיוחד העוסק בספורט התקיים בפנימיית 'ארזים' במושב שדה יצחק. פנימיית ארזים היא פנימייה טיפולית לילדים ונוער שהוצאו מבתיהם בשל סיבות שונות. בפנימייה מתחנכים ילדים וילדות בגילאי 8-18 והיא מהווה עבורם מקום בטוח ומוגן להתפתחות וצמיחה. 

בפאנל השתתפו שחקני כדורגל ממגוון מגזרים ועדות והם הגיעו לדבר עם הנערים והנערות מהפנימייה על ערכים בספורט, מיגור תופעות אלימות וגזענות בספורט, סבלנות, סובלנות, חתירה למטרה, התמדה והגשמת מטרות, רצונות ושאיפות. הפאנל התקיים ביוזמת עו"ס הפנימייה, רועי וידן ובשיתוף תכנית 'בועטים את הגזענות מהמגרשים' של הקרן החדשה לישראל והוא נערך במועדון הפייס, הסמוך לפנימייה.   בפאנל לקחו חלק שחקני הקבוצה, שלומי אזולאי ואוהד לויטה וכן גוסטבו בוקולי - מאמן קבוצת הנוער. אל השלושה הצטרפו שמעון אבוחצירה, ששיחק בעבר במועדון, חאלד חלאילה, קפטן בני סכנין, אמייה טגה, ומיכל רביץ- שחקנית עבר בנבחרת ישראל. את הפאנל הנחה שדר ערוץ הספורט, אבי מלר.


נעם ליס מנהל פנימיית ארזים אמר: ״בעידן בו החברה הישראלית משוסעת, אנו בפנימייה בוחרים בספורט ובכדורגל כדי לאחד ולמצוא את המשותף בינינו. יחד עם הנבחרת לאחריות חברתית, נוכל לקדם ערכים של סובלנות, קבלת האחר ולהביא להשראה אצל הילדים והנוער לממש את הפוטנציאל שלהם ולהיות אזרחים מוצלחים״.


בתום הפאנל ערכו לויטה ואזולאי סיור בפנימייה בליווי מנהל הפנימייה, נעם ליס, ועו"ס הפנימייה, רועי וידן. לויטה ואזולאי עברו בין הביתנים והצטלמו עם החניכים. אזולאי אמר במהלך הפאנל: "זה התפקיד שלנו כשחקנים ובמועדונים לעקור את תופעת אלימות והגזענות מהמגרשים מהשורש. התפקיד של המועדון הוא לעמוד מול הקהל של עצמו והתפקיד שלנו בתור שחקנים הוא לגלות אחריות נגד התופעה הזו".  תגובות אחרונות


החברים של חיפה1
לרשימת החברים המלאה
הודעות אחרונות בפורום
כניסה לפורום


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל