משתמש:
סיסמא:
קצת על הכותב
גליל עולה
תאריך לידה
01/01/2000
קבוצה
הפועל קרית שמונה
תפקיד
בלם אחורי
+ לפרופיל המלא

לקראת סופ"ש במחלקת הנוער של עירוני קרית שמונה ומחלקות הנוער מהגליל העליון והגולן

מתוך: הבלוג של גליל עולה
על ידי: גליל עולה 2
פורסם ב: 22/02/2018 20:55:07

באדיבות אתר "גליל עולה"


משחקי שישי

הצגה כפולה בחצור: בשעה 10:45 קבוצת ילדים א' של מ.ס חצור תארח את מ.ס כפר יאסיף, בשעה 12:45קבוצת הנוער של מ.ס חצור, שמדורגת במרכז טבלת צפון 1, תארח את צעירי שפרעם – האחרונה בטבלה.


הצגה משולשת במגרש הסינטטי בקרית שמונה:בשעה 11:30 קבוצת ילדים א' של בני ממב"ע תארח את אחווה כפר מנדא. בשעה 13:00 קבוצת הנוער של הפועל מרום הגליל מתחתית טבלת צפון 1 את בית"ר נהריה הלפני אחרונה בטבלה – אותה היא מקדימה ב-9 נקודות. בשעה 15:00 קבוצת נערים ב' של בני ממב"ע תארח למפגש מרכז טבלה את מ.כ בועיינה/נוג'ידאת.


מ.ק קצרין
: קבוצת ילדים א' תתארח בשעה 13:00 אצל איחוד אעבלין. קבוצת נערים ג' תתארח בשעה 13:00 במגרש בכפר סמיע אצל קבוצת התחתית של מ.כ חוסן.


בני טובא א-זנגריה
: קבוצת נערים ג', שמדורגת בתחתית טבלת הצפון, תארח בשעה 13:00 את מכבי כפר מנדא – שמדורגת בחלק העליון של הטבלה.

עירוני קרית שמונה: קבוצת ילדים ג'תארח את קבוצת "צו פיוס" של מכבי נהריה, בשעה 15:00.

 


מחכים לכם בשישי בצוהריים. שחקני קבוצת הנוער של מ.ס חצור והמאמן ג'קי מלול

משחקי השבת

נוער – צפון 1:בשעה 10:00 קבוצת התחתית של בני טובא א-זנגריה תארח את קבוצת מרכז הטבלה של מ.ס כרמיאל. בשעה 11:00 בני ממב"ע, שמרוחקת 5 נקודות ומשחק עודף מפסגת הטבלה, תתארח במגרש בכפר דיר חנא אצל קבוצת מרכז הטבלה של מ.כ מעיליא.

עירוני קרית שמונה – משחקי בית: מגרש האימונים הסמוך לאצטדיון יארח בשעה 11:30 את משחקה של קבוצת טרום א' מול עירוני נשר. ההצגה המשולשת במגרש הסינטטי תחל בשעה 13:30, במשחק שבו קבוצתנערים ב' – שמרוחקת 8 נקודות מהמקום שמוביל להעפלה לליגת העל החדשה של השנתון, תארח את עליה כפר סבא האחרונה בטבלה – שניצחה אותה בסיבוב שעבר ובשבוע שעבר ניצחה את הפועל חיפה, שמקדימה את קרית שמונה בטבלה. בשעה 15:30 קבוצת נערים ג' – שמרוחקת 7 נקודות ומשחק חסר מפסגת טבלת מחוז חוף, תארח למשחק העונה שלה את המוליכה – מכבי חיפה/נהלל. בשעה 17:30 קבוצתנערים א' תארח למפגש תחתית את הפועל חיפה, משחק בין שתי קבוצות שירצו לנצח ולברוח מאזור הקו האדום. לקרית שמונה יהיה זה משחק ביתי שני בתוך 48 שעות.

עירוני קרית שמונה – משחקי חוץ: קבוצת הנוער – שמקדימה ב-6 נקודות בלבד את המקום שמוביל למשחקי המבחן על הישארות בליגה, תתארח בשעה 13:30 אצל האחרונה בטבלה הפועל אשקלון – שנראה שהשלימה עם ירידתה לליגת המשנה. קבוצת ילדים א' תתארח בשעה 15:00 בקיבוץ עין המפרץ אצל הפועל מטה אשר.

 


צריכים את התמיכה שלכם בשבת. כדורגלני קבוצת נערים א' של קרית שמונה  תגובות אחרונות


החברים של גליל עולה 2
הודעות אחרונות בפורום
כניסה לפורום


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל