משתמש:
סיסמא:
קצת על הכותב
xxx
תאריך לידה
04/05/1980
קבוצה
מרכז קהילתי גולן קצרין
תפקיד
בלם אחורי
+ לפרופיל המלא

שנתון 2000: מרעננה לברנסלי האנגלית, זרקור על אמיר ברקוביץ'

מתוך: הבלוג של וולה
על ידי: roman
פורסם ב: 24/07/2018 18:14:33

באדיבות אתר ההתאחדות לכדורגל


הכירו את אמיר ברקוביץ, הכישרון הצעיר מהשרון שמשחק כבר שנתיים בקבוצת המילואים של ברנסלי האנגלית. אמיר בן ה-18 שגדל במחלקת הנוער של הפועל רעננה נחשב כבר מגיל צעיר לכישרון גדול. כבר בנערים א' כבש 25 שערים במדי הפועל רעננה, ורגע לפני שעבר לברנסלי, היה אמור לקפוץ לסגל הנוער של הקבוצה מהשרון כבר  בגיל 16.


במועדון האנגלי מגדירים את אמיר כשחקן מפתח ולאחר שהבקיע שלושה שערים בשני המשחקים האחרונים של העונה החולפת הוארך חוזהו בעונה נוספת. ברקוביץ משחק בליגה עד גיל 23, שנחשבת לליגת המילואים בה משחקים גם שחקנים בוגרים שלא קיבלו דקות בקבוצה הבוגרת במחזור האחרון או לא צפויים ליטול חלק במשחק הבא. לברקוביץ 16 שערים בעונה האחרונה וביניהם שלושער מול קבוצת הנוער של מנצ'סטר יונייטד, מועדון אשר אליו הוא שואף להגיע בעתיד.


אמיר בן ה-18 נמצא בתהליך לקבלת ספורטאי עילוי בצבא מה שיאפשר לו לשרת בצבא וגם להמשיך בקריירה באירופה. "אני רוצה לשרת בצבא כמה שאוכל מבלי שהכדורגל יפגע". לאמיר 14 הופעות בנבחרות הצעירות של ישראל בהם כבש שער אחד. בנוסף הוא מצהיר שבעתיד ברצונו להיות חלק משמעותי מסגל נבחרת ישראל הבוגרת ולהגיע להישג היסטורי שאותו יזכרו שנים.  תגובות אחרונות


החברים של roman
לרשימת החברים המלאה
הודעות אחרונות בפורום
כניסה לפורום


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל